Outsourcing specjalistów i zespołów projektowych

Outsourcing specjalistów i zespołów projektowych

ExpertLab posiada bogate doświadczenia w obszarze ousourcing’u specjalistów o niszowych kompetencjach. Dokładamy ogromnej dbałości do każdego projektu u naszych klientów, dlatego możemy się pochwalić doskonałymi rezultatami w tym obszarze.

Specjaliści, którzy zaczynali z nami współpracę jako jedni z pierwszych pracują u klientów, do których trafili juz ponad 3 lata

  • W historii naszej firmy mieliśmy tylko trzy przypadki, kiedy kontrakt zakończył się przed terminem. Ich powodem były: w jednym przypadku przeprowadzką pracownika do innego kraju, a w dwóch pozostałych nawiązanie za zgodą wszystkich stron stałej bezpośredniej współpracy z klientem, u którego pracowali w ramach swojego kontraktu.
  • Wszystkie (poza tymi trzema przypadkami) pozostałe umowy kontraktorów dostarczonych przez naszą firmę zostały przez naszych klientów, po pierwotnie zakontraktowanym okresie przedłużone, a ponad 60% z nich trwa do dnia dzisiejszego
  • Naszymi klientami są w 100% duże międzynarodowe korporacje z branży ICT

Do każdych wymagań i każdego kandydata podchodzimy indywidualnie i to prawdopodobnie jest przyczyną tak dobrych wyników. Posiadamy szeroką bazę kandydatów będących najwyższej klasy specjalistami w dziedzinie ICT.

Zapoznaj się z profilami aktualnie poszukiwanych przez nas specjalistów lub pozostaw kontakt do siebie.